Soğan Fiyatları

6
Soğan Fiyatları
Soğan Fiyatları

Soğan fiyatları belirlenmesi ürünün kalitesi ve rekoltesine bağlıdır. İklim şartları ve arz-talep parametresi ile belirlenen Soğan fiyatları serbest piyasa fiyatları olarak size bu sayfada sunulacaktır. İstanbul Ticaret Borsası ya da belirli hal pazarlarından ilan edilen bilgiler ile Soğan fiyatları size en güncel haliyle bu sayfada yayınlanacaktır. Bu sayede ürününüzü daha bilinçli bir şekilde elinizden çıkarabilir ve satın alabilirsiniz. Ürünlerinizin kalitesi ve arz talep oranı değişebileceğinden bu sayfada farklı ticaret borsalarından alınan bilgiler gösterilecek. Aynı zamanda en yüksek ve en düşük Soğan fiyatları da burada bulunacaktır. Soğan fiyatları ticaret borsalarından ya da hal pazarlarından güncelleme geldiği takdirde anında burada yayınlanacaktır. Her fiyat güncellemesiyle fiyatların hangi yöne doğru ilerlediğini görebileceksiniz.

Aşağıdaki listede [abase table=”hh_hal_prices” columns=”price_date” ORDER=”price_date DESC ” where=”AND product LIKE ‘%sogan%'” limit=”1″ notitle=”1″] tarihli fiyatlar listelenmiştir.

[abase table=”hh_hal_prices” columns=” product,city,lowest_price,highest_price,unit” ORDER=”product ASC ” where=”AND product LIKE ‘%sogan%’ AND  `price_date` =  ( SELECT  `price_date` FROM  `hh_hal_prices` WHERE  `product` LIKE  ‘%sogan%’ ORDER BY `price_date` DESC LIMIT 0,1 )” notitle=”1″]

Soğan fiyatları haricinde ürününüz hakkında her haberi buradan takip edebileceksiniz. Bu sayede Soğan fiyatlarını etkileyen her faktörden önceden haber alabileceksiniz. Aynı zamanda üretici ve satıcıları etkileyen her değişimden haberdar olacaksınız.

Burada yayınlanan Soğan fiyatları ile tezgâh fiyatları değişebilmektedir.

Hal fiyatları Hal Şube müdürlüğünün belirlediği yönetmeliğe göre belirlenir. Bu yönetmeliğin 20. Maddesine göre görev verilen memur rekabet ve arz talep oranına göre fiyatları belirler ve bunları yayınlar. Bu sayfada görevli memurların belirlediği hal fiyatları size sunulmaktadır.

6 YORUMLAR

  1. Tokat ın Turhal ilçesinde 15 ton soğan mevcuttur tombul Cins . Tel: 53 53 25 85 12. Sağlam soğan … KAVURMALIK / DİKMELİK soğan da var . Resim gönderilir.541 893 1997

  2. Tokat ın Turhal ilçesinde 25 ton civarı kusursuz soğan mevcuttur ihracatlık . Foto video atilir. Tel: 54 18 93 19 97. Sağlam soğan … 3 ton civarı KAVURMALİK soğan da var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here