Sarımsak Fiyatları

1
Sarımsak Fiyatları
Sarımsak Fiyatları

Sarımsak fiyatları belirlenmesi ürünün kalitesi ve rekoltesine bağlıdır. İklim şartları ve arz-talep parametresi ile belirlenen Sarımsak fiyatları serbest piyasa fiyatları olarak size bu sayfada sunulacaktır. İstanbul Ticaret Borsalarından ya da belirli hal pazarlarından ilan edilen bilgiler ile Sarımsak fiyatları size en güncel haliyle bu sayfada yayınlanacaktır. Bu sayede ürününüzü daha bilinçli bir şekilde elinizden çıkarabilir ve satın alabilirsiniz. Ürünlerinizin kalitesi ve arz talep oranı değişebileceğinden bu sayfada farklı ticaret borsalarından alınan bilgiler gösterilecek. Aynı zamanda en yüksek ve en düşük Sarımsak fiyatları da burada bulunacaktır. Sarımsak fiyatları ticaret borsalarından ya da hal pazarlarından güncelleme geldiği takdirde anında burada yayınlanacaktır. Her fiyat güncellemesiyle fiyatların hangi yöne doğru ilerlediğini görebileceksiniz.

Sarımsak fiyatları

  Sarımsak fiyatları Çok Yakında Burada

Aşağıdaki listede [abase table=”hh_hal_prices” columns=”price_date” ORDER=”price_date DESC ” where=”AND product LIKE ‘%sarimsak%'” limit=”1″ notitle=”1″] tarihli fiyatlar listelenmiştir.

[abase table=”hh_hal_prices” columns=” product,city,lowest_price,highest_price,unit” ORDER=”product ASC ” where=”AND product LIKE ‘%sarimsak%’ AND  `price_date` =  ( SELECT  `price_date` FROM  `hh_hal_prices` WHERE  `product` LIKE  ‘%sarimsak%’ ORDER BY `price_date` DESC LIMIT 0,1 )” notitle=”1″]

Sarımsak haricinde ürününüz hakkında her haberi buradan takip edebileceksiniz. Bu sayede Sarımsak fiyatlarını etkileyen her faktörden önceden haber alabileceksiniz. Aynı zamanda üretici ve satıcıları etkileyen her değişimden haberdar olacaksınız.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here