Kumluca Hal Fiyatları

14
Kumluca Hal Fiyatları
Kumluca Hal Fiyatları

Antalya Kumluca hal fiyatları en güncel haliyle burada. Bu sayfada kumluca hal pazarında bulunan bütün ürünlerin fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Kumluca Yaş Sebze-Meyve Toptancı Hali Fiyatları

 

Serik Hal fiyatları için tıklayınız.

Kumluca Hal fiyatları belirlenmesi ürünün kalitesi ve rekoltesine bağlıdır. İklim şartları ve arz-talep parametresi ile belirlenen Kumluca Hal fiyatları serbest piyasa fiyatları olarak size bu sayfada sunulacaktır. Kumluca Hal fiyatları size en güncel haliyle bu sayfada yayınlanacaktır. Bu sayede ürününüzü daha bilinçli bir şekilde elinizden çıkarabilir ve satın alabilirsiniz. Ürünlerinizin kalitesi ve arz talep oranı değişebileceğinden sitemizdeki diğer şehirlerin hal fiyatlarına bakarak fiyat karşılaştırılması yapabilirsiniz. Aynı zamanda en yüksek ve en düşük Kumluca Hal fiyatları da burada bulunacaktır.

Kumluca Hal fiyatları haricinde alım satım yaptığınız ürününüz hakkında her haberi buradan takip edebileceksiniz. Bu sayede Kumluca Hal fiyatlarını etkileyen her faktörden önceden haber alabileceksiniz. Aynı zamanda üretici ve satıcıları etkileyen her değişimden haberdar olacaksınız.

Burada yayınlanan Kumluca Hal fiyatları ile tezgâh fiyatları değişebilmektedir.

Hal fiyatları Hal Şube müdürlüğünün belirlediği yönetmeliğe göre belirlenir. Bu yönetmeliğin 20. Maddesine göre görev verilen memur rekabet ve arz talep oranına göre fiyatları belirler ve bunları yayınlar. Bu sayfada görevli memurların belirlediği hal fiyatları size sunulmaktadır.

14 YORUMLAR

  1. 28 Eylül- 11 Ekim Tarihlerinde BUCAK TAHTAKALE – KUMLUCA TAHTAKALE – marketlerde kırtasiye bölümünde görev alacak bayan personele ihtiyacımız vardır. 11- 7 Saatlerinde Çalışmak isteyenler 5319213002 numaradan ulaşabilirler..

  2. DEĞELİ ARKADAŞLAR KUMLUCANIN PAZARI DÜZENİ KOMİSYONU ÇOK İYİ. KUMLUCANIN GÜZLÜK VE KIŞLIK DOMATESİ VAR. GÜZLÜK 1.40 KR, KIŞLIK 1.70 KR AMA KINIKTA KIŞLIK 1.40 KR. KINIKTA İSE GÜZLÜK DOMATES YOK TEK SEZON KIŞLIK VAR.
    NEDEN KINIKTA KIŞLIK DOMATES 1.40 KR

  3. devletin kötü politikaları yüzünden biz sıkıntı çekiyoruz. Devlet bizim devlet ama onlar keyif çatarken biz sıkıntı çekiyoruz. çiftçi hep hor görülüyor bu ülkede . nasıl olsa bi şekilde yaşıyolar diye görmezden geliyorlar. birlik olursak bize bişey olmaz arkadaşlar. BİRAZ BİRLİK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here